Yeni Nesil Emlakçılık
Açılış / Kapanış :09:00 / 19:00
Büyükdere, Atatürk Blv. No: 233/AOdunpazarı/Eskişehir

Hizmetlerimiz

Tam Nokta'nın Ayrıcalıklarından Faydalanın...

En doğru kiralama tekniklerini kullanarak size en uygun evi buluyoruz. Aradığınız özellikteki evi danışmanlarımıza bildirmeniz doğrultusunda sizin için en uygun evi en kısa sürede temin ederek sizlere sunacaktır. Ayrıca süreç hakkında daima sizleri bilgilendirerek size benzersiz bir aracılık hizmeti sunacaklardır. Teknik yorumlama, değerlendirme, sizin adınıza müzakere ve anlaşmazlıkların ortadan kaldırılması gibi kira fiyatları hakkında bilgi kontrat detayları size aktararak en doğru kararı vermenizde size yardımcı oluyoruz.

 

Tam Nokta Yeni Nesil Emlakçılık.

Sizden Gelen Yorumlar

Gelişimize katkıda bulunduğunuz için teşekkür ederiz

İlk defa bir emlakçı bana ev gösterirken güven hissi verdi, gerçekten güvenle yardımcı olunduğunu hissettim. Ne kadar teşekkür etsem az Kenan Sevinç’e. Sonuna kadar hakkıyla iş yapan ve kaliteli bir emlakçı.

Aysu Demir

İşlerini profösyonelce yapıyorlar ve işlerini sonuna kadar takip ediyorlar.Her hizmetleri için sonsuz teşekkürler.

Turan Ünal Işık

Konumu,dizaynı ve müşteri karşılamaları çok iyi özellikle telefonla görüştüğüm ve sonrasında ilk karşılamayı yapan personele ilgisi ve yardımı için teşekkür ediyorum,ama buraya kiralık bir daire arayışı için gelmiştim ve öğrenci ve velilerinden dolayı çok yoğundu ve sonuç olarak bana bir tek daire bile gösterilmeden buradan ayrıldım

Muhittin Bengi

WhatsApp
1
💬 Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Scan the code
Merhaba. Size en kısa sürede dönüş yapacağız.